0850 550 26 11
Online Başvuru

HizmetlerimizBaca Temizliğinin Uygulanması Gereken Alanlar


Merkezi Sistemli Binalar için Baca Temizleme Hizmeti

Merkezi sistem ile çalışan bina ya da iş yerleri gibi alanların baca temizlik işlemleri mutlaka her yıl düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Merkezi sistem baca temizlik işlemlerinin temizlik kontrollerinden her zaman yöneticiler sorumlu olmaktadır. Sizlerde merkezi sistem temizlik hizmetini profesyonel ve uzman bir firmadan almak isterseniz eğer, bizlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.


Şömine Bacası Temizliği

Her alanda kullanılan ve yer alan şömineler, özellikle de yaz aylarında uzun bir süre kullanılmamasından dolayı, tıkanmalar meydana getirmektedir. Hava değişimleri ve dış etkenler nedeni ile baca içerisinde bulunan kurumlar, şömine bacasının tıkanmasına neden olmaktadır. Şömine baca temizliği ve raporu hizmetlerini konusunda profesyonel ve uzman kişilerden alınarak sağlanması gerekmektedir.


Kurumsal Alanlar İçin Yağlı Kanal Temizliği

Binaların, iş yerlerinin ya da şirketler gibi bütün yaşam alanlarının, mutfaklarının bağlı olduğu baca kanalları, davlumbazdan çekilen yağ tabakaları ile kirlenerek, baca kanallarının yıkanmasına yol açmaktadır. Bu durumda en kısa sürede yağlı kanalların temizliklerinin yapılması gereklidir. Aksi durumda, biriken yağların yanmasıyla oluşan yangınlara sebebiyet vermektedir. Bizler de uzman ve profesyonel ekibimiz ile sizlere yağlı kanal temizleme alanında her zaman garantili ve kaliteli bir hizmet vermekteyiz.


Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul’un tüm bölgelerinde, baca temizleme ve aynı zamanda raporlama hizmetlerini konusunda uzman ve deneyimli firmamız, profesyonel ekibimiz ile kısa sürede kaliteli ve sorunsuz olarak gerçekleştirmektedir. Sizlerde bu hizmetleri güvenilir kişilerden almak isterseniz eğer bizlere iletişim numaralarımızdan kısa sürede ulaşabilirsiniz.