0850 550 26 11
Online Başvuru

Hizmetlerimiz

Star Baca; Türkiye’nin saygın otel ve restoran zincirlerinin, hastane ve sosyal tesislerin mutfaklarında bulunan ocak, ızgara, fırın ve bacaların yangına ve karbon monoksit gaz sızıntısına karşı aldığı güvenlik yöntemleri ile etkin baca temizleme hizmeti vermektedir. Doğa ile dost temizlik ürünleri ile hızlı ve garantili baca temizliği ve baca raporu için Star Baca’yı güvenle arayabilirsiniz. Hemen arayın, profesyonel ve güler yüzlü kadrosu ile baca temizliği, yağlı kanal temizliği ve baca raporu için size özel çözümleri ile güvenliği size ulaştırsınlar.

Yağlı kanal temizleme, baca temizleme, fırın temizleme, merkezi sistem baca temizleme, kombi baca temizleme, şömine baca temizleme, kurumlu baca temizleme, doğalgaz baca temizleme, davlumbaz temizleme, kazan temizleme ve periyodik baca temizleme hizmetleri ile müşterilerine doğa dostu hizmetler sunmaktadır.

Baca temizleme ile hayati risk taşıyan yangın ve karbon monoksit gazı zehirlenmelerine karşı alınması gereken tüm önlemleri alarak müşterileri için özenle çalışan Star Baca, ilgili kurumun denetimini ve yaptırılmasını zorunlu kıldığı baca raporu hazırlamaktadır. Binanızın güvenliği ve sizlerin sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için bu raporun ve baca temizliği denetiminin ihmal edilmemesi gerekmektedir.

Baca temizliği, yağlı kanal temizliği gibi hizmetlerin yanı sıra olası yangınlara karşı alınması gereken önlemleri almanız için güvenlik ürünleri ve temizlik malzemeleri temin etmektedir. Bina ve iş güvenliği kanununun yangın yönetmeliği gereğince her altı ayda bir yapılması gereken denetimlerde bulundurulması zorunlu güvenlik ürünlerinin kontrolü sağlanmaktadır. Yangına karşı bulundurulması gereken güvenlik ürünleri yangın söndürme tüpü, duman detektörü, baca temizleme temizlik ekipmanları için Star Baca müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik ürünlerinizi hızla temin edebilirsiniz.

Binanız için baca temizleme, yağlı kanal temizleme, fırın temizleme, merkezi baca temizleme, kombi baca temizleme, şömine baca temizleme, kurumlu baca temizleme, doğalgaz baca temizleme, davlumbaz temizleme, kazan temizleme, periyodik baca temizeme yaptırmak ve baca raporu almak için hemen Star Baca’yı arayın.