0850 550 26 11
Online Başvuru

Fırın Baca Temizleme

Baca temizliğinin hayati önem taşıdığı, İlgili Kurum Başkanlığı’nca zorunlu kılınan ve yetkililerce gerçekleştirilen sağlık denetimlerinin sıklaştığı restoranlarda ve işletmelerde odunla çalışan fırınların baca temizliği hayati önem taşımaktadır. Odunla çalışan fırınların bacaya giden havalandırma kanallarında zamanla biriken kurumlar, fırın bacasının günden güne tıkanmasına yol açmaktadır. Türkiye’nin her yerinde hizmet vermekte olan yetkili Star Baca, fırın baca temizleme işleminde uzun yıllardır birlikte çalıştığı uzman ve güvenilir kadrosu ile birlikte zamanla bacanın içinde biriken kurumları en iyi ve etkili şekilde temizlemektedir.

Star Baca; özellikle odunla çalışan fırınlarda, ocak başı işletmelerinde, restoranlarda ve evlerde fırın baca temizleme işlemi için Avrupa standartlarında son teknolojik ekipmanları ile hizmet vermektedir.

Fırın baca temizleme işleminin yaptırılmaması ya da ihmal edilmesi ve tıkanmasından kaynaklı çıkabilecek yangın riskini artırmakta, tıkanmış baca içindeki tüm kurumun püskürme olasılığını artırarak çevre kirliliği oluşturmakta ya da fırını verimli şekilde çalıştırabilmek için daha fazla yakıt tüketilmesine neden olmaktadır. Star Baca ile hızlı ve güvenilir hizmet alabileceğiniz fırın baca temizliği yaptırılması durumunda binaların yangına karşı güvenliği artar, zehirlenme gibi hayati riskler azalır, işletmeler daha az yakıt harcayarak hem zamandan hem de maliyetten kar elde ederek yaptıkları işten daha fazla verim alma fırsatı yaratırlar.

Baca temizliği ve fırın baca temizliğinde, ilgili baca temizliği yasasına göre özellikle odunla çalıştırılan fırınlarda fırın baca temizleme işleminin iki ayda bir gerçekleştirmesi yasalarca zorunlu kılınmıştır. Star Baca, çalıştığı müşterileri için talep doğrultusunda fırın baca temizleme işlemini periyodik olarak gerçekleştirebilmektedir.

Star Baca fırın baca temizliği öncesi sonrası referansları Star Baca fırın baca temizliği öncesi sonrası referansları