0850 550 26 11
Online Başvuru

Kurumlu Baca Temizleme

Evlerdeki ya da iş yerlerindeki soba kurulumunda yapılması önerilen ilk işlem baca temizleme işlemi olmalıdır. Kurumlu baca temizleme işleminin gerçekleştirilmediği durumlarda, bacayı kaplayan kurumlar yüzünden baca kanalının çapı küçülmekte, bu durum ise soba verimliliğinin düşmesine ve duman zehirlenmelerine neden olabilmektedir. İlgili Kurum Başkanlığı’nca zorunlu kılınan ve ilgili kurumdan yetkili firmalarca gerçekleştirilen kurumlu baca temizleme işleminde Star Baca ile Türkiye’nin her yerinde, tek telefonla, güvenilir ve garantili kurumlu baca temizliğini sağlamanız mümkün!

Kurumlu baca temizliğinde Avrupa standartlarında ve son teknolojik ekipmanlara sahip Star Baca; uzman, güvenilir ve güler yüzlü teknik kadrosuyla Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir. Kurumlu baca temizliği için geliştirilmiş özel temizlik çubukları ve çelik fırçalar aracılığı ile evlerde ve iş yerlerinde Star Baca’nın uzman ekibinin özenli ve çevreye duyarlı çalışmalarıyla gerçekleştirilen temizlik işleminde etraf kirletilmemeye özen gösterilmektedir. Ayrıca soğuk günlerde binanın çatısına çıkılıp yapılan baca temizliğinin yerine bacaya çıkmaya gerek duyulmadan kurumlu baca temizliği işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

İlgili kurumdan yetkili Star Baca’nın sağlayacağı kurumlu baca temizleme işleminin periyodik temizliği ile yakıt ve enerji kaybı açısından bakıldığında %20 ila 30 arasında tasarruf sağlanabilmekte, aynı zamanda hayati risk taşıyan karbon monoksit zehirlenmelerinin, baca tutuşmalarının ve yangın riskinin önüne geçilebilmektedir.

Kurumlu baca temizliğinde periyodik temizlik hizmetinin yanı sıra baca çekişinde yaşanan problemlerde ya da bacanın tıkanması durumlarında da özenle hizmet veren Star Baca; talep edilmesi halinde, teknik ekip baca kamerası ile birlikte kurumlu bacaya fizibilite çalışması yapmakta ve kayda aldığı görüntüleri CD içinde toplayarak müşterilerine teslim etmektedir. Ayrıca iligli kurum onaylı baca raporunu özel olarak hazırlayabilmektedir.