0850 550 26 11
Online Başvuru

Star Baca Hakkımızda

İlgili Kurumların yönetmeliği gereğince yetkilendirilen Star Baca; baca raporu, baca temizleme, fırın temizleme, yağlı kanal temizleme, merkezi sistem baca temizleme, kombi baca temizleme, şömine baca temizleme, kurumlu baca temizleme, davlumbaz temizleme, kazan temizleme, doğalgaz baca temizleme ve periyodik baca temizlemede doğru ve garantili uygulamaları ile 2012’den bu yana çevreye ve doğaya saygılı bir yaklaşımla hizmet vermektedir. Periyodik baca temizleme yaptırmadığınız durumlarda gerçekleşebilecek hayati risk taşıyan yangın ve karbon monoksit gaz zehirlenmeleri gibi tehlikelerden uzak, Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizler için sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak için çalışmakta ve en iyi hizmeti sağlayabilmek için “sürekli iyileştirme” hedefiyle hareket etmektedir. Binalarınızın yangından korunması, sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için 9 Eylül 2009’dan bu yana yaptırılması zorunlu hale getirilen baca temizlik ve denetim uygulamalarını garantili ve güvenli şekilde gerçekleştiren Star Baca, baca temizlik raporu vermek üzere İlgili Kurum Daire Başkanlığı tarafından yetkilendirilmiştir. Periyodik olarak yapılması gereken baca temizlik denetimleri İlgili Kurum yönetmeliği gereğince “Belediye sınırları içinde bacaları belediye meclisince tespit edilecek ücret karşılığında temizlemek veya temizlettirmek ve bacaları yangına karşı önlemler yönünden denetlemek” olarak belirtilmiştir.

Firmaların ve binaların baca temizleme sistemlerinin güvenlik standartlarına uygun hale getirilmesi için çalışmakta olan Star Baca, profesyonel ekibi ile birlikte yüzlerce saygın projeye imzasını atmıştır. Güvenilirlik, kalite bilinci, yüksek sorumluluk, sürekli gelişime duyduğu inanç, iş ahlakı ve disiplini değerlerine sahip çıkması ile baca temizleme, fırın temizleme, yağlı kanal temizleme, doğalgaz baca temizleme ve baca raporu gibi hizmetler verdiği firmalara beklentinin çok üstünde çözümler sunmayı sahiplenmektedir. Birlikte çalıştığı müşterileri ile dirsek temasında çalışmayı iş prensibi olarak benimseyerek değişimi yönetebilmeyi önemsemektedir. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterileri için geliştirdiği baca raporu, fırın baca temizleme, yağlı kanal temizleme, merkezi baca temizleme, kurumlu baca temizleme gibi tüm baca sistemleri çalışmaları için kurumsal organizasyonunu sektörel yapılanma üzerine kurmuştur.

İlgili Kurum baca raporu yönetmeliği gereğince yetkilendirilmiş temizleme sistemleri teknolojisinde dünyada atılan tüm adımları ve son gelişmeleri yakından takip eden Star Baca; kalitesi dünyaca kabul görmüş standartlarda, son teknolojik ekipmanlar kullanarak, güler yüzlü ve deneyimli teknisyenleri ile müşterileri için baca temizleme, fırın temizleme, yağlı kanal temizleme, merkezi sistem baca temizleme, kombi baca temizleme, kazan temizleme, periyodik baca temizleme, baca raporu hazırlama hizmetleri vermeyi hedeflemektedir. Dürüst ve garantili hizmet anlayışıyla, müşterileri için her zaman ilk tercih olma misyonu ile özenle çalışmalarına devam etmektedir.