0850 550 26 11
Online Başvuru

Baca Raporu

Bacalar, doğru bir şekilde temizlenmedikleri sürece evin veya iş yerinin en tehlikeli bölümleri arasında yer almaktadırlar. Bu konuda binaların güvenliğini arttırmak ve insan sağlığını korumak adına 9 Eylül 2009 yılında “Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik” ile birlikte yalnızca ilgili kurum ve ilgili kurum tarafından yetkilendirilmiş olan firmalardan baca raporu alınması zorunlu kılınmıştır. Yıl içerisinde periyodik olarak bacaların bakımının yapılması gereklidir. Baca temizleme raporunun alınmaması durumunda gaz kesilebilir veya saat sökülebilir. Star Baca olarak; ilgili kurum tarafından yetkilendirilen firmalar arasında yer almaktayız.

Star Baca Hizmet Kalitesi

Firmamız Avrupa standartlarında hizmet kalitesi ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. Kendi alanında uzman olan profesyonel bir ekibe sahiptir. Çevreye duyarlı olarak çalışmalarımıza devam eden bir firma olmaktayız. Firmamızda yer almakta olan tüm ekipmanlar, teknolojiye uygun olan birinci sınıf kalitede tercih edilmiş olan ekipmanlardır. Star baca; merkezi baca temizleme gibi hizmetler sunmaktadır. Yağlı kanal temizleme gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Binaların ısınma sistemlerinin yanı sıra fırınlar ya da mutfak havalandırmaları için de baca raporu hizmeti vermekteyiz. Firmamız, oldukça titiz bir çalışma prensibi ile birlikte hareket ederken; her zaman müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Star Baca olarak sizin ve sevdiklerinizi sağlığını önemsiyor ve denetlemeleri bu doğrultuda yapıyoruz.

Baca Raporu Neden Gereklidir?

Yeni eve taşınma ya da kiralama gibi durumlarda gazın açılabilmesi açısından baca raporu alınması gerekliliği, ilgili kurum tarafından zorunlu kılınmıştır. Star Baca, ilgili kurum tarafından yetkilendirilmiş olan bir firmadır. Uzman ekibimiz, gerekli kontrolleri yapmakta ve daha sonra baca raporunu hazırlamaktadır. İş yerinde ve evlerde karbon monoksit nedeni ile zehirlenme sorunu yaşayan kişiler olabilmektedir. Yaşanabilecek olan bu tarz sorunların ortadan kalkabilmesi açısından rapor zorunlu kılınmıştır. Herhangi bir şekilde bacalardan kaynaklanabilecek sıkıntıları yaşamamanız açısından Star Baca olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Tüm süreç boyunca güler yüzlü olan çalışma arkadaşlarımız sizlere merak ettiğiniz konular hakkında bilgi vermektedirler. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığına herhangi bir zarar gelmemesi açısından gerekli olan tüm incelemeler yapılmakta ve baca raporunuz titizlikle hazırlanmaktadır.